Profit Plus

by

Profit Plus Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem biznesowym w zakresie optymalizacji finansowej. Opracowaliśmy produkty, które pozwalają prowadzić firmę bez zbędnych obciążeń, w tym obciążeń związanych z ZUSem i wysokimi podatkami. Prowadzimy szkolenia dla przedsiębiorców, pomagamy zakładać nowe firmy oraz przekształcać już istniejące w bardziej dogodne formy. Świadczymy również usługi księgowości internetowej. Continue reading “Profit Plus” »

Dojrzały konsument – konkurs

by

Jeśli prowadzisz biznes i uważasz, że tytuł „Dojrzałego sprzedawcy” lub „Dojrzałego usługodawcy” należy się właśnie tobie – weź udział w konkursie! Cenne wyróżnienie przyznają olsztyńscy seniorzy.

Olsztyńscy seniorzy, którzy wzięli udział w projekcie „Dojrzały Konsument”, wybierają najlepszego sprzedawcę oraz usługodawcę. Jeśli twoja firma prowadzi działania, które są dostosowane do potrzeb seniorów, możesz pochwalić się swoimi osiągnięciami i dobrymi praktykami.

Jeśli osoby 50+ otrzymują rabaty na twoje produkty, jeśli oferujesz specjalne zajęcia dla seniorów, jeśli lokal, w którym masz biuro dostosowany jest do wymogów osób starszych – to jesteś idealnym kandydatem do uzyskania wyróżnienia! Nie obawiaj się dzielić swoim doświadczeniem, opowiedz o swoich pomysłach.

Co należy zrobić?

Na stronie www.eserpionier.eu znajdziesz formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go i dostarcz do siedziby Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji i Rozwoju „PIONIER”, ul. Warmińska 14/21, 10-545 Olsztyn lub mailowo na adres: kontakt@eserpionier.eu.

Ważne!

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do 11 września 2014 r.

Co można zyskać?

Uzyskasz tytuł „Dojrzałego sprzedawcy” lub „Dojrzałego usługodawcy”, promocję twojej firmy, cenne wyróżnienie oraz nowych klientów – seniorów, którzy chętnie odwiedzą miejsce im przyjazne.

Jury czyli seniorzy decydują.

W składzie jury zasiądzie 4 osobowa, bezstronna komisja, która wybierze najlepszego olsztyńskiego sprzedawcę i usługodawcę. Kolejnym etapem będzie ogłoszenie wyników i wielka radość zwycięzców.

Weź udział w konkursie!

Organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju „PIONIER”.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu Dojrzały Konsument współfinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.