Kancelaria Prawna Ars Legis

by

Kancelaria Prawna Ars Legis r. jest nowoczesną kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Na zespół Kancelarii składają się radcowie prawni oraz prawnicy z szerokim doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria reprezentowała klientów przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych, organami administracji, sądami administracyjnymi, przed sądami arbitrażowymi, a także przed Sądem Najwyższym.

“Doceniając wysoką jakość świadczonych usług, opartych na pełnym zaangażowaniu i profesjonalizmie, zaufały nam podmioty gospodarcze reprezentujące różnorodne dziedziny gospodarki. Nasz zespół jest przygotowany by sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Zapraszamy do współpracy.”

home Kancelaria Prawna ARS LEGIS, ul. Słomińskiego 7 lok. 203, Warszawa

Biuro w Olsztynie, ul. Kotańskiego 6 lok. A.1.8.B
cellphone +48 22 356 11 33, +48 89 307 09 71

Szkolenia i doradztwo dofinansowywane ze środków UE.

by

klawiaturka

Najbliższe spotkanie Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu 15.11.2017 r. będzie pełne emocji!!!

Ostatnia część spotkania zostanie poświęcona na prezentację Olgi Kiełczykowskiej (INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.), która zaprezentuje możliwości przeprowadzenia szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców współfinansowane ze środków UE nawet w 80%.

Będzie to idealna okazja, aby dowiedzieć się w jaki sposób pozyskać środki na rozwój.

Serdecznie zapraszamy!!!