Spotkanie specjalne 03.01.2018 r.

by

Dnia 03.01.2018 r. odbędzie się specjalne spotkanie OGWB, które jest przeznaczone wyłącznie dla członków Grupy – na spotkaniu podsumujemy 2017 r. oraz wybierzemy koordynatora i zastępców na 2018 r.

Przerwa świąteczna

by

Z uwagi na przerwę świąteczno-noworoczną spotkanie Olsztyńskiej grupy Wspierania Biznesu zaplanowane na dzień 27.12.2017 r. zostało – ODWOŁANE.
Widzimy się ponownie po nowym roku!

Wigilia OGWB

by

20.12.2017 r. Spotkanie Specjalne – Wigilia OGWB. Zapraszamy serdecznie Członków Grupy. Miejsce spotkania Koszary Funka, ul. Kasprowicza 4, Olsztyn.
Serdecznie zapraszamy!
1

Kancelaria Prawna Ars Legis

by

Kancelaria Prawna Ars Legis r. jest nowoczesną kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Na zespół Kancelarii składają się radcowie prawni oraz prawnicy z szerokim doświadczeniem w wielu dziedzinach prawa związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kancelaria reprezentowała klientów przed wszystkimi instancjami sądów powszechnych, organami administracji, sądami administracyjnymi, przed sądami arbitrażowymi, a także przed Sądem Najwyższym.

“Doceniając wysoką jakość świadczonych usług, opartych na pełnym zaangażowaniu i profesjonalizmie, zaufały nam podmioty gospodarcze reprezentujące różnorodne dziedziny gospodarki. Nasz zespół jest przygotowany by sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Zapraszamy do współpracy.”

home Kancelaria Prawna ARS LEGIS, ul. Słomińskiego 7 lok. 203, Warszawa

Biuro w Olsztynie, ul. Kotańskiego 6 lok. A.1.8.B
cellphone +48 22 356 11 33, +48 89 307 09 71

Szkolenia i doradztwo dofinansowywane ze środków UE.

by

klawiaturka

Najbliższe spotkanie Olsztyńskiej Grupy Wspierania Biznesu 15.11.2017 r. będzie pełne emocji!!!

Ostatnia część spotkania zostanie poświęcona na prezentację Olgi Kiełczykowskiej (INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.), która zaprezentuje możliwości przeprowadzenia szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców współfinansowane ze środków UE nawet w 80%.

Będzie to idealna okazja, aby dowiedzieć się w jaki sposób pozyskać środki na rozwój.

Serdecznie zapraszamy!!!

Biznes po godzinach – cyber wyzwanie.

by

monopoly-2636268_960_720

UWAGA!!!
Zapraszamy serdecznie wszystkich Grupowiczów jak i nie Grupowiczów, czyli całą resztę świata na spotkanie planszówkowe w klubie Cybermachina (https://www.facebook.com/events/1717523538465896/) na ul. Lelewela 2 w Olsztynie.

Termin wydarzenia to środa 25.10.2017 o godz. 18:00.

W ramach spotkania:

a) granie w gry planszowe

b) sprawdzanie wytrzymałości organizmu na alkohol

c) dyskusje i networking

d) śmichy-chichy

e) jak i wiele, wiele nieplanowanych i spontanicznych wydarzeń towarzyszących mniejszej i większej rangi

Zapraszamy !!!

Biznes po godzinach

by

Pilsner

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu “Biznes po godzinach” organizowane przez Olsztyńską Grupę Wspierania Biznesu i Klub Sarp. Swoją obecnością zaszczycą nas członkowie i goście OGWB, a prezentację poprowadzi barman – uczestnik Akademii Barmańskiej Pilsnera, który opowie historię powstania oraz o technologii produkcji piwa Pilsner Urquell. Oczywiście podczas wieczoru odbędzie się degustacja tego wyśmienitego trunku, a uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił jako barmani.
Zapraszamy członków, sympatyków OGWB a także wszystkich, którzy mają ochotę na chwilę reklaksu i zabawy.

Pozostałe informacje i rezerwacje tel. 517700232

Zapraszamy!!!

Nest Bank

by

Kolejnym członkiem OGWB jest I Oddział Nest Banku w Olsztynie, ul. Kościuszki 87.

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe w tym: konta, limity oraz kredyty dla klientów detalicznych, mikroprzedsiębiorstw, rolników oraz wybranych grup zawodowych. Tworząc ofertę kredytową bazowaliśmy na rozmowach z Klientami oraz naszych wieloletnich doświadczeniach. Każda propozycja Banku dopasowana jest do potrzeb i możliwości Klienta. Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, Nest Bank zapewnia całodobowy dostęp do usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową. Nie rezygnując jednak z bezpośredniego kontaktu z Klientami sukcesywnie rozbudowujemy w całej Polsce sieć kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek.

Kontakt:

home ul. Tadeusza Kościuszki 87, 10-552 Olsztyn

cellphone 693 180 520  

mail justyna.chelchowska@nestbank.pl

 

Rabatol.pl

by

Olsztyński portal promocyjny Rabatol.pl jest lokalnym programem lojalnościowym. Klienci indywidualni oraz biznesowi korzystają z ofert specjalnych naszych partnerów w ramach Olsztyńskiej Karty VIP, która stanowi uniwersalne narzędzie lojalnościowe.

Naszą misją jest wspieranie lokalnego biznesu poprzez prowadzone kampanie promocyjne oraz zapewnianie klientom dostępu do atrakcyjnej bazy ofert promocyjnych.

VIP karta umożliwia korzystanie z kilkudziesięciu ofert, promocji i atrakcji w całym mieście. Oferty specjalne są podzielone wg kategorii branżowych:
restauracje, puby, sklepy atrakcje, sport, wakacje, salony urody, zdrowie, dom i mieszkanie,  kursy i szkolenia, motoryzacja, meble, ubezpieczenia, dzieci, fotografia, zwierzęta, BIZNES (oferty dla firm).

Jedna karta zapewnia dostęp do wszystkich ofert dostępnych w systemie. Z karty może korzystać użytkownik oraz osoby towarzyszące lub cała rodzina.

VIP karta umożliwia także korzystanie z ofert biznesowych (B2B), dzięki czemu partnerzy mają okazję nawiązywać wzajemne relacje handlowe i korzystać z ofert innych firm na preferencyjnych warunkach.
Kontakt:

home ul. Barczewskiego 1/52, 10-061 Olsztyn
cellphone 502 941 504
mail biuro@rabatol.pl
addressbook http://rabatol.pl/

Konferencja “Moc networkingu i esencja sukcesji”

by
Konferencja “Moc networkingu i esencja sukcesji”

Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz I Oddział Nest Banku w Olsztynie przy ul. Kościuszki 87 we współpracy z Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym zapraszają właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, firm rodzinnych, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i wszystkie osoby, które myślą o założeniu i rozwoju swojego biznesu, na największą w regionie Warmii i Mazur konferencję “Moc networkingu i esencja sukcesji“.

Konferencja odbędzie się 5 października w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Początek rejestracji o 9:30!

Grupa zrzesza firmy z siedzibą w Olsztynie i województwie warmińsko-mazurskim. Spotykamy się regularnie, budujemy relacje i wspieramy wzajemnie w rozwijaniu naszych biznesów. Konferencja to okazja do dzielenia się wiedzą, ale także poznania się i zawiązania nowych relacji biznesowych. Więcej o grupie: http://www.ogwb.pl/

Bilety na konferencję: https://ogwbkonferencja.evenea.pl/

Agenda spotkania:

09:30-10:00 – networking przy kawie i ciastku

10:00-10:10 – oficjalne powitanie gości, plan konferencji (Damian Zawadzki, OGWB)

10:10-10:40 – problemy, wyzwania i otoczenie rynkowe firm rodzinnych (Jerzy Kawa, PTE)

10:40-11:50 – prezentacja OGWB oraz idei networkingu (Marcin Gosławski, OGWB)

11:40-12:00 – networking przy kawie i ciastku

12:00-13:00 – sukcesja w firmach rodzinnych (Tomasz Budziak, gość zaproszony przez Nest Bank)

13:00-13:20 – praktyczne wskazówki od bankiera w zakresie prowadzenia biznesu rodzinnego (Marcin Kołakowski, Nest Bank)

13:20-13:50 – dziedziczenie w firmie – podstawy prawne i aspekty praktyczne (Adrian Sadowski, OGWB)

ok. 14:00 – wydarzenie specjalne – start pierwszego wyprodukowanego w Polsce sterowca

Tomasz Budziak – współzałożyciel i Partner Zarządzający firmy KBA polskiego członka globalnej sieci firm audytorskich i doradczych NEXIA International (światowe Top 10). Od 1990 roku doradca wielu polskich i zagranicznych rodzin przedsiębiorców. Posiadacz międzynarodowego Certified Management Consultant. Wieloletni członek władz Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych oraz Wiceprezes Zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Przewodniczący i członek rad nadzorczych polskich firm rodzinnych prowadzących działalność międzynarodową. Interdyscyplinarne doświadczenie w zakresie księgowości, doradztwa biznesowego, wycen, rozwoju rynku kapitałowego w Polsce oraz podatków umożliwia zastosowanie praktycznego podejścia do zagadnień przedsiębiorczości rodzinnej. Uhonorowany w 2012 przez Dziennik Gazetę Prawna i Narodowy Bank Polski nagrodą ECONOMICUS w 2012, przyznaną za najlepszy poradnik ekonomiczny, bestseller “Sukcesja w rodzinie biznesowej. Spojrzenie praktyczne”. Kolejna książka “Esencja sukcesji” ukazała się w 2014 r. Prowadzi blog poświęcony firmom rodzinnym www.budziak.pl

Damian Zawadzki – dyrektor w Kancelarii Ubezpieczeniowo-Finansowej ZAWADZCY, członek OGWB i PTE, specjalista ds. ubezpieczeń życiowych i majątkowych, mgr prawa, prywatnie miłośnik sportów (były piłkarz m.in. Widzewa Łódź, Warty Poznań) oraz literatury.

Marcin Gosławski – prezes zarządu INSPIRE CONSULTING sp. z o.o., członek i koordynator OGWB, doradca biznesowy, ekspert w zakresie dotacji unijnych, mgr zarządzania, MBA dla finansistów, prywatnie tata 1,5 rocznej Julii, zapalony gracz w planszówki oraz miłośnik jazdy rowerem.

Adrian Sadowski – właściciel firmy doradczej Active Profit Sp. z o.o., posiadający ponad 4 lata doświadczenia w doradztwie biznesowym z zakresu bezpieczeństwa prowadzenia biznesu. Specjalista od przekształceń i optymalizacji podatkowej.

Jerzy Kawa – Doradca i trener I klasy (ODiTK Gdańsk), założyciel firmy doradczej C.V. Market Kawa Jerzy i Spółka (od 2000r.). Specjalizacja: budowa strategii marketingowych dla przedsiębiorstw, badania rynkowe i PR. Prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Olsztynie oraz Członek Zarządu Krajowego tej organizacji. Członek OGWB i WMZPP Lewiatan.

Marcin Kołakowski – Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Ekonomicznego oraz Agencji Rozwoju Gospodarczego. Zaangażowany w działalność organizacji non-profit na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i zacieśniania współpracy pomiędzy środowiskami biznesu i akademickim jako Członek Rady Ekspertów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wiceprezes Pomorskiego Klubu Biznesu.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować i opłacić bilet. Wydarzenie odbędzie się w 5 października, w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym (budynek konferencyjny – BK), ul. Trylińskiego 2.

Koszt biletu dla jednej osoby wynosi 60 zł. W przedsprzedaży do 21 września, cena biletu w cenie 39,99 zł!

Bilety na konferencję: https://ogwbkonferencja.evenea.pl/

Organizatorami konferencji są: Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Nest Bank.

logo OGWB Clipboard