Firma Centrum Serwisowe DP Piórkowski Sp. J. istnieje od 2013 roku i stanowi kontynuację jednego z najdłużej działających Autoryzowanych Serwisów RTV i AGD w Olsztynie, obejmując obejmując swoją działalnością całe woj. Warmińsko-Mazurskie. Zapewniamy naszym klientom rozwiązania jakich potrzebują, wtedy kiedy ich potrzebują działając w 3 obszarach:

  1. Serwis urządzeń elektronicznych. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń RTV i drobnego AGD. Jesteśmy przedstawicielem wiodących producentów. Wykonujemy również naprawy urządzeń specjalistycznych oraz elektroniki przemysłowej.
  2. Prowadzimy sprzedaż części i akcesoriów do urządzeń marki Philips / Saeco. Pod marką StrefaSaeco.pl oferujemy akcesoria do konserwacji ekspresów do kawy marki Saeco, a także bogaty wybór kaw. W sklepie StrefaPhilips.pl oferujemy części i akcesoria do urządzeń marki Philips.
  3. Projektujemy i wykonujemy układy elektroniczne oraz tworzymy do nich oprogramowanie. Zajmujemy się reverse engineering. W swoim portfolio mamy m.in. urządzenia do pomiaru wilgotności w żywności i odpadach komunalnych różnymi metodami, a także modyfikacje systemów przewodowych na bezprzewodowe.

Kontakt:

Michał Piórkowski

 

home ul. Gdyńska 21, 10-608 Olsztyn

cellphone 508 163 201  

mail m.piorkowski@csdp.pl

addressbook www.csdp.pl

 

 

Comments

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *