Konferencja “Moc networkingu i esencja sukcesji”

Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz I Oddział Nest Banku w Olsztynie przy ul. Kościuszki 87 we współpracy z Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym zapraszają właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, firm rodzinnych, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i wszystkie osoby, które myślą o założeniu i rozwoju swojego biznesu, na największą w regionie Warmii i Mazur konferencję “Moc networkingu i esencja sukcesji“.

Konferencja odbędzie się 5 października w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Początek rejestracji o 9:30!

Grupa zrzesza firmy z siedzibą w Olsztynie i województwie warmińsko-mazurskim. Spotykamy się regularnie, budujemy relacje i wspieramy wzajemnie w rozwijaniu naszych biznesów. Konferencja to okazja do dzielenia się wiedzą, ale także poznania się i zawiązania nowych relacji biznesowych. Więcej o grupie: http://www.ogwb.pl/

Bilety na konferencję: https://ogwbkonferencja.evenea.pl/

Agenda spotkania:

09:30-10:00 – networking przy kawie i ciastku

10:00-10:10 – oficjalne powitanie gości, plan konferencji (Damian Zawadzki, OGWB)

10:10-10:40 – problemy, wyzwania i otoczenie rynkowe firm rodzinnych (Jerzy Kawa, PTE)

10:40-11:50 – prezentacja OGWB oraz idei networkingu (Marcin Gosławski, OGWB)

11:40-12:00 – networking przy kawie i ciastku

12:00-13:00 – sukcesja w firmach rodzinnych (Tomasz Budziak, gość zaproszony przez Nest Bank)

13:00-13:20 – praktyczne wskazówki od bankiera w zakresie prowadzenia biznesu rodzinnego (Marcin Kołakowski, Nest Bank)

13:20-13:50 – dziedziczenie w firmie – podstawy prawne i aspekty praktyczne (Adrian Sadowski, OGWB)

ok. 14:00 – wydarzenie specjalne – start pierwszego wyprodukowanego w Polsce sterowca

Tomasz Budziak – współzałożyciel i Partner Zarządzający firmy KBA polskiego członka globalnej sieci firm audytorskich i doradczych NEXIA International (światowe Top 10). Od 1990 roku doradca wielu polskich i zagranicznych rodzin przedsiębiorców. Posiadacz międzynarodowego Certified Management Consultant. Wieloletni członek władz Stowarzyszenia Doradców Gospodarczych oraz Wiceprezes Zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Przewodniczący i członek rad nadzorczych polskich firm rodzinnych prowadzących działalność międzynarodową. Interdyscyplinarne doświadczenie w zakresie księgowości, doradztwa biznesowego, wycen, rozwoju rynku kapitałowego w Polsce oraz podatków umożliwia zastosowanie praktycznego podejścia do zagadnień przedsiębiorczości rodzinnej. Uhonorowany w 2012 przez Dziennik Gazetę Prawna i Narodowy Bank Polski nagrodą ECONOMICUS w 2012, przyznaną za najlepszy poradnik ekonomiczny, bestseller “Sukcesja w rodzinie biznesowej. Spojrzenie praktyczne”. Kolejna książka “Esencja sukcesji” ukazała się w 2014 r. Prowadzi blog poświęcony firmom rodzinnym www.budziak.pl

Damian Zawadzki – dyrektor w Kancelarii Ubezpieczeniowo-Finansowej ZAWADZCY, członek OGWB i PTE, specjalista ds. ubezpieczeń życiowych i majątkowych, mgr prawa, prywatnie miłośnik sportów (były piłkarz m.in. Widzewa Łódź, Warty Poznań) oraz literatury.

Marcin Gosławski – prezes zarządu INSPIRE CONSULTING sp. z o.o., członek i koordynator OGWB, doradca biznesowy, ekspert w zakresie dotacji unijnych, mgr zarządzania, MBA dla finansistów, prywatnie tata 1,5 rocznej Julii, zapalony gracz w planszówki oraz miłośnik jazdy rowerem.

Adrian Sadowski – właściciel firmy doradczej Active Profit Sp. z o.o., posiadający ponad 4 lata doświadczenia w doradztwie biznesowym z zakresu bezpieczeństwa prowadzenia biznesu. Specjalista od przekształceń i optymalizacji podatkowej.

Jerzy Kawa – Doradca i trener I klasy (ODiTK Gdańsk), założyciel firmy doradczej C.V. Market Kawa Jerzy i Spółka (od 2000r.). Specjalizacja: budowa strategii marketingowych dla przedsiębiorstw, badania rynkowe i PR. Prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Olsztynie oraz Członek Zarządu Krajowego tej organizacji. Członek OGWB i WMZPP Lewiatan.

Marcin Kołakowski – Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Ekonomicznego oraz Agencji Rozwoju Gospodarczego. Zaangażowany w działalność organizacji non-profit na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i zacieśniania współpracy pomiędzy środowiskami biznesu i akademickim jako Członek Rady Ekspertów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wiceprezes Pomorskiego Klubu Biznesu.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować i opłacić bilet. Wydarzenie odbędzie się w 5 października, w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym (budynek konferencyjny – BK), ul. Trylińskiego 2.

Koszt biletu dla jednej osoby wynosi 60 zł. W przedsprzedaży do 21 września, cena biletu w cenie 39,99 zł!

Bilety na konferencję: https://ogwbkonferencja.evenea.pl/

Organizatorami konferencji są: Olsztyńska Grupa Wspierania Biznesu, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Nest Bank.

logo OGWB Clipboard

Comments

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *