Koszary Funka to połączenie 120-letniej historii budynku z nowoczesnym wyposażeniem. Niecodzienny klimat Koszar Funka sprawia, że przestrzeń, która została oddana do dyspozycji naszych Klientów jest wykorzystana na przeróżne sposoby.

Organizujemy szkolenia, konferencje, wernisaże, niecodzienne sesje zdjęciowe lub castingi. Wspieramy ludzi młodych i przedsiębiorczych. Na ich potrzeby przygotowany został bogaty pakiet usług coworkingu i wsparcia biznesu. We współpracy z firmą badawczą Research Cloud prowadzimy badania opinii i rynku. Dysponujemy profesjonalną salą z lustrem fenickim – idealną do rekrutacji, assessement center, czy badań jakościowych.

W Koszarach Funka realizujemy pomysły naszych partnerów biznesowych. Dbamy o detale, stawiamy na jakość, dobrą komunikację i nowoczesne rozwiązania. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów.

Oferujemy:

  • 8 sal szkoleniowych wyposażonych w najlepszej jakości sprzęt multimedialny (projektory, Smart TV 42" – 55", system multimedialny Blu-ray FullHD 3D z nagłośnieniem kina domowego, tablice interaktywne)
  • kompleksową i profesjonalną obsługę
  • dogodne położenie blisko centrum i dojazd
  • bezpłatne miejsca parkingowe
  • bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego budynku
  • budynek przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Kontakt:

Koszary Funka

home ul. Kasprowicz 4, 10-220 Olsztyn
cellphone +48 89 722 12 40
mail  kontakt@koszaryfunka.pl
addressbook http://www.koszaryfunka.pl

Comments

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *