Firma Investcom Szymon Fiedorowicz działa od 2001 roku. Zajmujemy się telemetrią i sprzedażą usług związanych z pobieraniem i przesyłaniem danych z wykorzystaniem modułów GPS i sieci GSM. W tej działalności wykorzystujemy elektronikę, którą samodzielnie opracowujemy i produkujemy. Do oferowanych rozwiązań tworzymy także oprogramowanie użytkowe.

Działalność prowadzimy w 3 obszarach:

 1. Pod marką 3SAT dostarczamy i serwisujemy elektronikę dla branży transportowej do rejestrowania i przesyłania informacji ze środków transportu. W połączeniu z dedykowaną aplikacją klasy ERP, która analizuje, przetwarza i udostępnia dane łatwiejsze jest skuteczne zarządzanie flotą pojazdów w firmie transportowej. Obecnie obsługujemy kilkadziesiąt firm w kraju i za granicą.

 2. Pod marką STLPro produkujemy elektronikę dla telemetrii przemysłowej. System przeznaczony jest do efektywnego zarządzania siecią rozproszonych urządzeń pomiarowych w oparciu o informacje uzyskane z bezprzewodowego zbierania danych z rozproszonej infrastruktury pomiarowej. Informacje są przetwarzane i udostępnione użytkownikom w formie przyjaznej aplikacji, która umożliwia szybkie zwiększenie efektywności pracy sieci i jej poszczególnych elementów.

  Samodzielnie opracowujemy i produkujemy różnego typu urządzenia elektroniczne stosowane w:

  • rozległej sieci ciepłowniczej, wod-kan., elektrycznej lub gazowej,
  • branży surowców wtórnych,
  • w handlu i do automatycznej redystrybucji towarów.


 3. Pod marką TreeSAT tworzymy system bezpieczeństwa oraz zarządzania urządzeniami technicznymi i środowiskiem w obiektach mieszkalnych tzw. inteligentny dom. Rozwiązania są opracowane w celu ich wykorzystania przez deweloperów lub indywidualnych mieszkańców.

Kontakt:

Zenon Mysiorski

home Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Władysława Trylińskiego 16 pok. 104, 10-683 Olsztyn
cellphone 604 404 975
mail zenon.mysiorski@3sat.pl
addressbook www.3sat.pl

Comments

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *